Büyü Bozdurmak

Bir büyünün nasıl bozulacağını bilebilmek için, mutlaka yıllar boyu o konuda eğitim almış büyü bozan hocalar kadar nitelikli ve yeterli olmak gereklidir. Çok çeşitli büyü yöntemleri olabileceğini unutmayarak, her bir büyünün çözümü için ayrı bir çalışma yapıldığını söylemek mümkündür.

Büyü bozan hocalar, büyünün türüne göre farklı çalışmalar ile bu işlemi gerçekleştirirler. Bunu doğru şekilde belirtebilmek için büyüler konusunda bilgi sahibi olunması gereklidir. Örneğin, bazı büyüler yapılırken halat ve benzeri malzemeler kullanılır. Bu çalışma sırasında düğümlere okumalar yapılır ve bu düğüm gömülür. Büyü bozan hocalar, bu tarz bir büyü ile karşılaştıkları zaman, bu büyüyü bozmak için aynı şekilde bir halat veya ip kullanırlar. Bu, aynı büyünün yapımında olduğu gibi, benzer konuları sembolize eder ve büyünün bozumu için çalışılabilmesini sağlar. Büyü bozan hocalar, bu tarz bir durumla karşılaştıkları zaman, öncelikle büyü yaparken kullanılan malzemelere benzer şekilde, düğümlü bir ip ile çalışırlar. İpteki tüm düğümleri tek tek çözerken, çeşitli efsunlu cümleler kullanarak, büyünün bozulmasını sağlarlar. Aynı şekilde, bu işlem yaparken farklı dualardan yararlanıldığı görülebilir. Bu durum, tamamen büyü bozan hocaların kararına kalmıştır.

Büyü bozan hocalar bu ve buna benzer yöntemleri çok sık kullanmaktadır. Eğer bir büyüde herhangi bir malzeme kullanılmamışsa, bu durumda sadece efsunlu cümleler tercih edilerek, büyünün bozum işlemi gerçekleştirilecektir.

Büyülerin nasıl bozulacağı oldukça karmaşık ilimlerden yararlanır. Karmaşık olması bir yana, pek çok farklı alanda tecrübe gerektiren bu durum yalnızca usta kişiler tarafından anlaşılabilmektedir. Bu nedenle, büyü yapabilen pek çok hoca bile iş büyü bozma aşamasına geldiğinde bu işi yapmadıklarını söylemektedir. Bu nedenle, büyü yaptıran kişilerden ziyade, büyü bozdurmak isteyen insanların, büyü bozan hocalar konusunda gerekli araştırmayı yapmaları elzemdir.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir