Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Bir büyü, tarih boyunca ne kadar çok kullanılırsa, medyumlar tarafından o kadar çok yeni yöntem keşfedilir, o kadar çok farklı uygulama ortaya çıkar. Aşk büyüleri, evlilik büyüleri gibi en çok kullanılan büyü yöntemlerinden biri olan sevgiliyi geri getirme büyüsü de, tam da bu sebepten dolayı oldukça çok sayıda farklı yönteme ve uygulama biçimine sahiptir.

Geri getirme büyüleri, kadim uygarlıklardan beri örneklerine rastlanan çalışmalar olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle Mezopotamya bölgesinde, pek çok eski yazıtta geri getirme büyüsü çalışmalarına rastlamak mümkün. Yine aynı şekilde, her uygarlığın, hatta her köyün kendine ayrı bir geri getirme büyüsü yaptığına rastlamak mümkün.

Geri getirme büyüleri, genellikle geri dönmesi istenen kişiye ait bir eşya ile gerçekleştirilir. Bu eşya üzerine okunan efsunlu cümleler, medyum hocanın nefesinin gücü ile birleşerek belli bir etki yaratır. Kişinin enerjisini programlayan medyum hocalar, bu eşya vesilesi ile kişinin geri dönmesini sağlar.

Eşyanın bulunamadığı veya kişinin uzakta olduğu, irtibatın tamamen kesildiği durumlarda da geri getirme büyüleri uygulanabilir. Bu uygulamalarda, tuz, mum ve çeşitli tütsüler kullanılabilir. Çoğu zaman gizli tutulan ve sadece medyum hocalar tarafından bilinen bu yöntemler, el verme yolu ile nesilden nesile aktarılmakta ve bu sayede bozulmadan uzun yıllardır devam ettirilmektedir.

Medyum hocalar, bu yöntemleri bildikleri ve uzun süre boyunca bu uygulamalarda çalışarak hem tecrübe hem de yeterli nefes gücü elde ettikleri için, geri getirme büyüleri konusunda başarılı sonuçlar alabilmektedir. Bu uzun süreli çalışmalar sayesinde kazanılan bu yetenek başarılı sonuçlar elde edebilirken, aynı şeyi kullansa bile evde yapılan büyünün tutmaması bu şekilde açıklanabilir.

Geri getirme büyüsü için kullanılabilen pek çok uygulama mevcut. Bunlardan hangisinin doğru olduğu, hangisinin kime etki edeceği, yalnızca başarılı ve tecrübeli bir medyum hoca tarafından bilinebilir.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir