Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı büyüsünü hem kötü amaçlarla, hem de iyi niyetle kullanmak mümkündür. Bu büyünün ne amaçla kullanılacağı, tamamen büyüyü yaptıran kişinin isteği ile belirlenir. Bir kişiye zarar vermek istiyorsanız, bu işi yapan bir medyum hoca ile konuşarak adet kanı büyüsü yaptırmanız mümkündür. Aynı şekilde, ister kendiniz ister başka biri için yarar ortaya çıkaracak bir büyü yaptırmak istiyorsanız, bunun için yine adet kanı büyüsü kullanabilirsiniz.

Adet kanı büyüsü, pek çok farklı amaç ile kullanılabiliyor olduğu için, elbette zarar vermek amacıyla da kullanılmaktadır. Ancak, pek çok medyum hoca, büyünün etik kavramından dolayı hiçbir şekilde kara büyü uygulamalarına girmemektedir. Gerçek medyum hocalar, büyü çalışmalarını sadece iyi amaçlarla, insanlara iyilik sunmak için yapmaktadır. Kimi kötü niyetli medyum hocalar kara büyü alanında çalışıyor olsa da, sayıları ve yetenekleri kısıtlıdır.

Adet kanı büyüsü, kadim büyüler arasında en yaygın kullanılanlarından olduğu için farklı unsurlara ve çalışma yöntemlerine sahiptir. Medyum hocalar, bu çalışma yöntemlerini kullanarak, kişiler üzerinde en yüksek etkiyi yaratacak olan adet kanı büyüsünü uygularlar. İster aşk, ister bağlama olsun, her türlü uygulamada adet kanı büyüsünden yararlanmak mümkündür.

Yaygın kanının aksine, adet kanı büyüsü neredeyse her zaman yarar sağlamak için kullanılmaktadır. Zarar vermek için kullanılabiliyor olması, bu büyünün bu amaçla kullanıldığı anlamına gelmemektedir. Gerçek medyum hocalar, kadim bilgileri her zaman insanlığın yararına kullanmayı öğrendikleri ve bu doğrultuda yetiştirildikleri için, büyüleri zarar verme amacıyla kullanmazlar.

Zarar vermek için yapılmış adet kanı büyüsü bozulabilir. İşini iyi yapan bir medyum hoca, büyünün nasıl yapıldığını belirlediği sürece, kişinin üzerindeki tüm kötü enerjiyi alabilir ve olumlu sonuçlara çevirebilir. Medyum hocalar, adet kanı büyüsü bozarken farklı yöntemler uygulayarak sonuç elde edebilirler. Her büyü gibi, adet kanı büyüsü de bozulabileceği için, kötü bir durum ile karşı karşıya kalmanız halinde endişe etmenize gerek yoktur.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir