Birbirinden Ayırma Büyüsü

Çoğu zaman, insanlar soğutma ve ayırma büyüleri arasındaki farkı karıştırmaktadır. Özellikle, iki kişinin arasındaki soğukluğun ayrılmaya gideceğinin düşünülmesi nedeniyle ortaya çıkan bu kafa karışıklığı, hocalara başvuran insanların, dertlerini anlatmadan, sadece soğutma veya ayırma büyüsü istiyorum gibi bir girizgahla konuşmalarına yol açmaktadır.

Her ne kadar teoride aynı veya benzer görünse de, ayırma büyüsü, soğutma büyüsünden tamamen farklıdır. Soğutma büyüsü, pek çok farklı konuda kullanılıyor olsa da, ayırma büyüsü, yalnızca iki kişi arasındaki duygusal bağın yok edilmesi ve bozulması amacıyla kullanılır. Bu bağ, soğutma büyüsü aracılığıyla yıpratılıyor olsa da, ayırma büyüsü uygulanmadan hiçbir şekilde bozulamamaktadır.

Ayırma büyüsü, kişiler arasında ortaya çıkan duygusal bağlar üzerine işleyerek etki eder. Medyum hoca, ayırma büyüsü yaparken, kişiler arasında sevgi veya benzeri bir duygusal bağın bulunuyor olması zorunludur. Gaybi enerjiler, bu bağı yıkmak için yönlendirilir. Uygulanan yönteme göre, belirsiz bir süre boyunca etki eden bu enerjiler, en sonunda kişiler arasında oluşan bu bağı yıkarak ayrılığa vesile olur.

Ayırma büyüsü, direkt olarak iki kişinin enerjisi ile alakalıdır. Bu nedenle diğer büyülerden çok daha farklı olarak ele alınmalıdır. Bu çalışma uygulanırken, her ne yapılırsa yapılsın, medyum hocanın enerji üzerindeki hakimiyeti en önemli noktadır. Medyum hoca, enerjiler üzerinde ne kadar yoğun bir hakimiyete sahipse, o kadar etkili bir ayırma büyüsü ortaya çıkacaktır.

Ayırma büyüsü için medyum hocalara başvurduğunuz zaman, isteklerinizi ve derdinizi net olarak anlatmanız önemlidir. Bu sayede, medyum hoca sizin için en uygun çalışmayı belirler ve gerekli uygulamalara adım atar. Eğer ayırma büyüsü yaptırmak istiyorsanız, mutlaka işinin ehli bir hoca bulmanız da önemlidir. Böylece, ihtiyaçlarınız net olarak anlaşılır ve gereken uygulama doğru şekilde gerçekleştirilir.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir