Canbar Büyüsü

Canbar büyüsü, oldukça detaylı ve tecrübe gerektiren bir büyüdür. Özellikle, uzun süredir kullanılıyor olması nedeniyle, her medeniyet tarafından geliştirilerek günümüze ulaşan bu büyü uygulaması, doğru olarak gerçekleştirilmemesi durumunda etkisiz kalmaktadır. Canbar büyüsünü doğru olarak uygulayabilmek ise oldukça hüner gerektiren bir meziyettir.

Canbar büyüsünün farklı uygulama yöntemleri bulunur. Bunlardan bazılarına malzeme kullanılır, bazıları sadece medyum hocanın nefesi ile gerçekleştirilir. Medyum hoca, kişinin durumuna ve isteğine bağlı olarak, hangi büyünün uygulanacağı, hangi yöntemin en etkilisi olacağına karar vermektedir. Medyum hocalar, bu kararı verirken daha önce aldıkları eğitimlere ve yaptıkları diğer canbar büyülerinin sonuçlarından edindikleri deneyimlere göre karar alırlar.

Canbar büyüsünün bu derece karmaşık olması, aynı şekilde etkisini de artırmaktadır. Pek çok zor uygulama, canbar büyüsü ile çözüme kavuşturulabilmektedir. Büyünün bu kadar etkili olması, tamamen uygulayan kişinin nefes gücü ve bilgisi ile bağlantılıdır. Diğer büyülerde de aynı şartlar bulunuyor olsa da, özellikle canbar büyüsünde medyum hocanın etkisi çok büyüktür.

Canbar büyüsünü uygulayacak kişinin mutlaka tecrübeli olması gereklidir. Çünkü hangi yöntemin kullanılacağı, yalnızca tecrübe ile bilinebilir. Tecrübe olmadan, doğru yöntem belirlenemez, akabinde de doğru uygulama yapılamayarak büyünün tutması imkansız hale gelir. Bu nedenle, eğer canbar büyüsü yaptırmak istiyorsanız, mutlaka tecrübeli bir medyum hoca ile çalışmanız gereklidir.

Canbar büyüsü yapacak olan medyum hocanın tecrübesi kadar bilgisi de önemlidir. Tecrübe, yalnızca hangi büyü yönteminin kullanılacağının belirlenmesinde yardımcı olur. Bilgi ise, kullanılacak olan yöntemin doğruluğunun belirlenmesini sağlar.

Her medyum hoca canbar büyüsü yapabileceğini söylese de, tecrübe ve bilgi açısından üstün olmayan hocalar bu büyü uygulamasını gerçekleştiremezler. Medyum hocaların tamamı bu noktayı atlayarak, gerçek bir büyü için istenen çalışmaları yapamamaktadır. Bu nedenle, canbar büyüsü yaptıracaksanız, mutlaka medyum hocayı iyice araştırmalı, doğru kişiyi seçtiğinize emin olmalısınız.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir