Güvenilir Medyumlar & Dolandırıcı Medyumlar

Her durumda olduğu gibi, medyum hocalar konusunda da, daha önce olumlu yorum almış ve kendini ispatlamış isimlerle çalışmak, bu kişilere büyü yaptırmak önemlidir. Fakat, hangi hocanın hangi büyü konusunda başarılı olduğunu, hangi konuda başka bir isme ihtiyaç duyacağınızı belirlemek bir hayli zor olabilir.

Özellikle, sahtekar medyum hocaların internet üzerinde yaptıkları pek çok yanıltıcı sayfa ile gerçekleştirdikleri propagandalar nedeniyle ortaya çıkan bilgi kirliliği, insanların gerçek hocalara ulaşmasını zorlaştırmakta. Bu durumda, sahte medyumlara başvuran pek çok insan sorunlar ile karşılaşmakta, hem para hem de vakit kaybetmekte.

Genellikle çaresiz kalındığı zaman ortaya çıkan güven eğilimini kendi lehlerinde kullanan sahtekarlardan uzak kalabilmeniz ve gerçek medyum hocalara ulaşabilmeniz için hazırladığımız bu sayfada, gerçek insanlar tarafından hocalar hakkında yapılmış olan yorumları okuyabilirsiniz.

Diğer insanlara yardım etmek ve çalışmaları hakkında yorumlarını paylaşmak isteyen insanlar tarafından şekillendirilen bu sayfada, tarafsız olarak, içerisinde küfür barındırmayan tüm yorumlar yayınlanmaktadır. Herhangi bir medyum hocaya itimat göstermeden onaylanan ve tamamen gerçekleri yansıtan yorumlarımız, yalnızca diğer insanların medyum hocalar hakkında bilgi edinmesini hedeflemektedir.

Sayfanın alt bölümünde yer alan yorum kısmından, istediğiniz medyum hoca hakkında yorum yapabilir ve çalışmanızın tutup tutmadığı konusunda diğer insanlara bilgi verebilirsiniz. Bu sayede, gerçek medyum hocalar ve sahte medyumlar arasındaki farkın ortaya çıkmasına yardımcı olabilir, insanların zor duruma düşmeden gerçek hocalarla sorunlarını çözebilmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Diğer medyum yorum sitelerinin aksine, tamamen tarafsız olarak çalışan internet sitemizde, yalnızca gerçek kullanıcıların yorumları yayınlanmaktadır. Sahte medyum hocalar tarafından yapılan yanıltıcı yorumların görünmemesi ve kafa karıştırmaması için, tüm yorumlar yetkililer tarafından incelenerek yayına alınmaktadır.

Eğer bir medyum hoca ile çalıştıysanız, memnuniyetinizi veya olumsuz durumları yorum olarak yazabileceğinizi unutmayın, böylece diğer insanlara yardım edebilir ve arayış içerisinde olanlara destek verebilirsiniz.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için aşağıya kaydırın. Sizlerden de sitemize kendi yorumlarınızla destekte bulunmanızı rica ediyoruz.

98 hakkında “Güvenilir Medyumlar & Dolandırıcı Medyumlar” görüş

 1. Arkadaşlar merhaba, kimseyi zan altında bırakmak istemezdim ancak medyum metin’in yaptıklarına ses çıkarmazsak bu insanların başımızın üstüne çıkacağına defalarca şahit olduk. Bu adama yanlışlıkla bir büyü yaptırdık ama bu büyünün ne sonucunu görebildik ne de kendisine büyüden sonra ulaşabiliyoruz. Keşke başka birine gitseydik ama nasip değilmiş. Giden para olsun, sağlıktan önemli değil. Ama bizim gibi insanlara bunu yapanlar başkalarına da yapabilir. Bu yüzden dikkatli olmanızda fayda var.

  1. ARKADASLAR MEDYUS HIZIR A DİKKAT COK TEHLİKELİ.PARAYI ALDIKTAN SONRA.Bİ DAHA ASLA TLFNLARA BAKMIYO.İŞLEM VS.DE YAPMIYO.

 2. REZALET RESMEN REZALET! MEDYUM HALUK DENEN HASTA HERİF BİZİ ÖYLE BİR KANDIRDI Kİ RESMEN FİLMLERE KONU OLUR!!! VEFK İSTEMİŞTİK, GÜYA BİR HAFTADA GELİYORDU AMA TABİ NE OLDU? ?? ? GELMEDİ! ALLAHINDAN BULSUN! BARİ YOLLAMIYORUM DESEYDİN DE BEKLEMESEYDİK GÜNLERCE!

 3. Hanımlar iyi geceler dilerim,
  Bu mesajı sizi uyarmak için yazıyorum. Medyum Havva isimli dolandırıcı insanların zaafiyetlerinden faydalanarak tuzağa düşürüyor. Bir sürü kişinin başına geldi bu yaşadığımız. Özellikle bayanların dikkat etmesi gerekli çünkü kendisinin erkek olup olmadığı konusunda bile şüphelerimiz var. Kadınım diyor ama sesini duyan yok. Büyü yaptırdık ve para ödedik bir sürü. Büyünün tutmamasının kendi suçu olmadığını iddia ediyor. Bize hiçbir şekilde dua vermemesine rağmen verdiğim duaları okumadın diyor. Yanlış anlaşılma olmuştur diye düşünerek vermediniz dedim, inatla verdiğini söyleyip sen salaksan anlamazsın dedi. Bu derece hakaretleri hakedecek bir şey yaptığıma inanmıyorum… Üstelik konuşma kayıtları var öyle bir şey demedi. Bunun gibi tek vukuatı da yok, çok kişiyi mağdur ediyor. O yüzden dikkatli olmanızda fayda var.

 4. selam aleyküm medyum mercan tarafindan dolandirildik. vefk icin para gonderdik aylar boyu paramizi geri alamadik. vefk bize gelir diye umut ederken vefk de gelmedi. en son telefon numarasini degistirdi yenisini bulsak da yine engelliyor yapcak bisey yok allaha havale ettik.

 5. Bugüne kadar hiçbir medyum hocadan memnun kalmadım ama medyum ali gürses bu durumu değiştirmeyi başardı. Tek seferlik değil, birden fazla kez çalıştık kendisiyle. Özellikle zor büyüler yaptırdık, pek çok hocanın başarılı olmadığı konularda bile medyum ali hocayla başarılı olduk.
  Vefk konusunda ayrı bir uzmanlığı var. Kaç zamandır bu kadar iyi vefk yapan hoca bulamıyorduk. Çevremde de bu şekilde çok insan var, herkes vefk yaptıracak hoca arıyor ama bulamıyor. Bu yüzden vefkini özellikle belirtmek istedim. Biz ilk kez vefki medyum ali gürses ile denedik ve tam istediğimizi verdi allahın izniyle size de vesile olabilir.
  05355906275 telefonu yoğunluktan her zaman açamayabiliyor ama mailden iletişim kurduk genelde kendisiyle mailleri her gün cevaplıyor sitesi medyumali.com umarım işinizi görür.

 6. Türkiye’de yaşadığını söylemesine rağmen biraz araştırınca Türkiye’de olmadığı ortaya çıkan dolandırıcı medyum Mercan 1000 küsür lira paramızı harcadı. Resmen paramız çarçur ediliyor! Allah bunun ve bunun gibilerin bin türlü belasını versin.
  Bu hocaya güvenip gözümüzü kapattık istediği herşeye göz yumduk ama kendisi tam dolandırıcı çıktı. Medyum mercan bundan sonra gelse bedava muska yazıyorum dese bile kabul etmem. O kadar tiksindik.

 7. resmen zamanın hocalarına uymuş dolandırıcı medyum hakan!! kendini çok yukarda görüp öyle konuşuyor egoist herif. bize resmen evliya olduğunu söyledi ne dediyse de inandık. parasını tek kuruş eksik yollamayalım aman geciktirmeyelim diye ısrarla uğraştık. ama bizim iyi niyetimiz resmen suistimal edildi. yaptığı büyünün arkasında durmayarak ben tuttuğunu görüyorum yalan söylüyorsun diyerek yalancı muamelesi yaptı. sakın sözüne güvenmeyin.

 8. Heralde bu medyum adem denen şahsiyete meslek olarak ne yapıyorsun diye sorduklarında dolandırıcıyım diyordur! Bunu yüzümüze açık açık söyledi arkadaşlar, bu adamla çalışacaksın sakın yapmayın mesaj bile atmayın.
  Biz buna vefk yaptırmak için telefon açtık, paramızı ödedik vefk için, şimdi geri alamıyoruz orasını da belirteyim. Defalarca medyumluk konusunda çok iyi olduğunu söylemişti. Vefki de bir haftada teslim ediyorum dedi. Biz bir hafta bekledik gelmedi, iki hafta oldu yine gelmedi. En sonunda telefon açtık yüzümüze resmen vefk falan yok dedi. Yüzümüze karşı söyledi bunu. Sonra da ne demek istiyorsunuz adem hocam dediğimizde gülüp beni engelledi. Yalancının karakteri de çok pis!!

 9. MEDYUM SAMED GÜNLERCE PEŞİNDEN KOŞTURDU BİZİ BİR MUSKA İÇİN!!! MUSKAMIZI ALAMADIK PARAMIZ BOŞA GİTTİ HAKKIM HARAM OLSUN!

 10. iyi gunler dostlarim almanyada yasiyorum sizlere selam olsun bizim buyucu hoca diye guvendigimiz medyum zamir buradan bile yasamiyormus bize buradan yasadigini kolayca buyu yapabilecegini hatta berline gelirsek yuzyuze bile konusabilecegimizi soyledi ama olan biten yalandan ibaretmis bizim buyu tutmayip engellenince telefonlardan bunu baska bir hattan aradik turkiyedeyiz deyince o da turkiyedeyim dedi yani nabza gore serbet veriyor dikkatli olun allah askina

 11. Dolandırıcılar resmen fink atıyor be! Süslü püslü internet siteleri yapmışlar allahın belaları biz de bu tuzağa düştük. Sahte sahte profiller ve yorumlarla başımıza bela açıyorlar. Geçen gün biz de bunlara takılıp medyum Olcay ile görüştük.
  Medyum Olcay isminin gerçek olmadığını düşünüyorum çünkü iki taksitin ilkini Mustafa, diğerini Emine diye birilerinin hesabına yatırdık. Kendi hesabını bile kullanmıyor ifşa olmamak için.
  Büyü konusuna da gelirsek yapılan büyü de fos çıktı kendi gibi sahte. İnşallah bu gibi insanlar ifşa olur da piyasadan yok olur giderler. Yoksa büyük maddi kayıplara neden oluyorlar bizde yaptıkları gibi.

 12. YAHU ŞU DÜNYADA KİMSEYE GÜVENEMEYECEK MİYİZ BİZ! BU NE İŞTİR ANLAMADIM YEMİN EDERİM! MEDYUM MEHDİ İSİMLİ ARKADAŞA PARASINI İKİLETMEDEN VERDİK AMA BİZE YOLLAYACAĞI VEFKİ BİR TÜRLÜ YOLLAYAMIYOR NE HİKMETSE HEP BİR AKSİLİK HEP BİR KARIŞIKLIK. SANKİ VEFK DEĞİL ATOM PARÇALA DEDİK ADAMA! UTANMADAN BU YALANLARINI DA SÜRDÜRÜYOR. SONU NE OLUR BİLMEM AMA BU ADAMIN BÖYLE İŞ AHLAKINA SAHİP OLMASI ONA ÇOK MÜŞTERİ KAYBETTİRİR.

 13. Merhabalar, bu yorumu yapmak için çok düşündüm. İnanın bana kimsenin bu hakkında girmemek için ben sokakta bile yürürken dikkat ediyorum ama medyum Galip’in hakkında istesem de giremem bunu anladım!
  Üç ay önce büyü bozma işlemi için sözleştik, parasını verdim ve çalışmaya başladık. Hayatımızda üç aydır giden paramız dışında hiçbir değişiklik olmadı. Bunu ona söylüyorum ama bir türlü kabul etmiyor. Kendisiyle alakalı olmadığını ve belki yeni büyü yapıldığını o yüzden olabileceğini söylüyor.
  Medyum Galip gibileriyle çalışırsanız size sürekli büyü de yapılır, para harcatacak yeni şeyler de olur. O kadar alışmış ki insanları yolmaya, resmen dolandırıcıyım diye bağırıyor. Bizim düştüğümüz hataya siz düşmeyin aman deyim.

 14. Hocalar her zaman önemlidir dedik, hocadır diyerek hep üstüne gitmeden ne istediyse yaptık. Adam bizden başta anlaştığımız ücretin 2 katını istedi onu bile gönderdik!
  Babam hep öğütlemiştir, ne kötülük görürsen gör sen kötü söz söyleme diye. Babacağımın ruhunun hatrına bu medyum Mustafa karaktersizine hakaret etmiyorum ama o aldığın paralar, tutmayan büyülerin yüzünden sana haram olsun. Sakın bu adama kanıp da iyi hoca olduğunu düşünmeyin. Benim gibi kendinizi küfür etmemek için zor tutarsınız.

 15. Üçün beşin hesabını yapmam ama bu medyum ademe giden paralarıma cidden acıyorum. Muska istedik, gelen muskanın pazarda satılanlardan farkı yok. Herkesin kolayca ulaşabileceği bir şeyi almış bize 2000 liraya kakalmış sahtekar. Biz bunu ne kadar sonra farkediyoruz o da ayrı bir mesele, o bizim salaklığımız afedersiniz. Herifin ilk vukuatı da değilmiş, daha kaç yüz kişiye aynını yaptı kim bilir.

 16. Zor günler geçirirken gaybi alemler konusunda bilgili olduğuna inandığımız hocaları arayarak belki derdimize çare olurlar diye düşünüyorduk ama bu adamlar içerisinde nasıl birine denk geldiysek, derdimize çare değil daha fazla dert ekledi.
  Medyum Murat hakkında yazılanları düşününce adama haksızlık ettiklerini sanmıştım. Özellikle uzun süredir çalışanlar falan olduğunu söylemesiyle birazcık ona hak verdim. Ama denildiği kadar varmış. Ne bir nefes gücü var ne bir başarılı büyüsü var. Hadi diyelim nefes gücün az veya yetersiz geliyor, madem öyle büyü tutmayınca bir gönül al değil mi? O da yok. Varsa yoksa para…

 17. MEDYUM FADİME’YE BÜYÜ YAPTIRDIĞIMIZI SANDIK AMA BÜYÜ ETKİ EDECEK DİYE BEKLERKEN BİZİ HER YERDEN ENGELLEDİ ULAŞAMIYORUZ PARAMIZ YANDI GİTTİ BÜYÜSÜ TUTMUYOR AMAN DİYEYİM UZAK DURUN

 18. Birinin tavsiyesiyle medyum ali gürses’e vefk yaptırdım. İlişkimdeki sıkıntılı işlerin ortadan kalkması ve huzura ermek için en doğrusunun vefk yoluna başvurmak olduğunu düşünmüştüm. Medyum ali hoca bir haftada vefkimi teslim etti. Bize önceden dediği her şey dediği şekillerde çıktı. İlk günlerde ne hissedeceğimizi bile söylemişti. Dediği gibi her şey doğru gelişti ve etkileri görmeye başladık.
  Bu açıdan düşünülünce, ne dediğini bilen bir medyum hoca ile çalışmak insanı gerçekten çok rahatlatıyor. Medyum ali gürses bunu bize verdiği için bizi çok rahatlattı. İnşallah derdi olan insanlara da bir şekilde çare olmasına bu yorumum vesile olur. Ben çok memnun kaldım ve öneririm. Burada çok mağdur kişi var iyi hoca arayan, bu yorumumu dikkate alan olursa sevaba girerim ne mutlu bana.

 19. Medyum Fadime ile bağlama büyüsü konusunda çalıştık. Bizden talep ettiği rakam yüksek olsa da kendisine güvenerek paramızı gönderdik. Özellikle iki taksit yaptığı için kabul etmiştik.
  Bağlama büyüsünün yapımının bir hafta, etkisinin ise ikinci haftadan itibaren ortaya çıkacağını belirtti. Dediği gibi bir hafta sonra büyü bitti. Ama iki hafta geçmesine rağmen etkileri göremedik. Şu an birinci ayımız bitiyor büyüden sonra ancak değişen bir şey yok. Bu yüzden bu hoca konusunda dikkatli olmanızı öneririm.

 20. SANKİ DÜNYALARI YARATMIŞ HERKESTEN İYİ BİR MEDYUM HOCAYMIŞ GİBİ GÖRÜNEN MEDYUM KAĞAN PISIRIK FOS BÜYÜLER YAPIYOR! PARASINI İSTİYORUZ YA DA HERKESE GERÇEK YÜZÜNÜ GÖSTERECEĞİZ! YAPTIĞI BÜYÜNÜN ARKASINDA DURMUYOR VE NE ZAMAN BUNDAN BAHSETMEYE KALKSAK BİZİ ENGELLİYOR YADA TELEFONU YÜZÜMÜZE KAPATIYOR

 21. Merhaba arkadaşlar, sosyetik bir hocayım diye ortada gezen medyum muhabbet ile bizim de deneyimimiz oldu. Çok kişi aynı şeyden şikayet etmiş, ne yazık ki bizim durumumuz da aynı. Uzunca bir süredir kendisinden haber alamıyoruz.
  Vefk yaptırmak için ödediğimiz yüklü ücreti geri alabilme şansımız olduğuna inanmıyorum. Vefkimizi de çok kişinin yaşadığı gibi birkaç aydır alamıyoruz. Telefonlarına ya cevap vermiyor ya da asistan masistan bir sürü saçma sapan aracı ile bizi muhatap ediyor.
  Medyum muhabbet eğer burayı okuyorsan bu yaptığın şeyin ayıp olduğunun farkına var ve bir an önce kendine çeki düzen ver!

 22. yüzlerce vukuatı olmasına rağmen bizi de kandırdın ya medyum emre helal olsun sana! salak gibi hiç araştırmadan atlayıp para yolladık biz bu adama. adam demek istemediğim bu kişi dolandırıcının en önde gideni çıktı. büyülerim garantilidir diyordu başta sonra garantiden eser kalmadı üstelik bizi yalancı çıkarıp ben öyle birşey demedim diyor utanmaz yazışmalar var iki satır öncesinde dediğini görmüyorsun vay be!!! kesinlikle önerilmez biri!

 23. Medyum Dursun’un büyüsünün tutmadığını söyleyebilirim!! Kaç zamandır etki göreceğiz diye bekliyorum ama nafileymiş. Sakın güvenip para vermeye kalkmayın, dolandırılıp oyuncak edildiğinizle kalırsınız! Biz aylarca uğraştık bu dolandırıcının izini bulup paramızı geri alabilmek için! Olmadı!
  Bakın size şunu söyleyeyim, bunun yaptığı büyüyü ben evde 40 kere aynı şeyi söylesem daha etkili yaparım! Uğraşmamıştır bile! O kadar umursamaz ve paragöz biri!

 24. ŞİKAYETİM MEDYUM DOĞAN HAKKINDA!! VEFKİMİZİ ÜÇ AYDIR GÖNDERMİYOR!!! BU ZAMANA KADAR SABREDİP KÖTÜ SÖZ SARFETMEDİK AMA ARTIK ŞİKAYET ETMEK HAKKIMIZ! HAKKIMI DA HELAL ETMİYORUM ARTIK O VEFKİ DE GÖNDERECEKSEN İSTEMİYORUM MEDYUM DOĞAN! KENDİN KULLAN VEFKİNİ!

 25. Medyum Ali Gürses’e tam puan veriyorum. Ufak bir şikayet veya aksilik bir aktaramayacağım kadar iyi bir deneyimdi.
  Bugüne kadar birden fazla medyumla çalıştım. Neredeyse hepsinde az veya çok bir aksilik oldu. Kimisinin büyüsü tutmadı, kimisinin yaptığı işi beğenmedik. Ama medyum ali hoca konusunda çok net bir şekilde içiniz rahat olabilir. Özellikle aşk büyüsü konusunda iki kez çalıştık. Biri bizzat kendim için, diğeri bir akrabam için. İkisidne de tam istenen sonuçları aldık.
  Tek problem büyüler konusunda birazcık yoğunluk yaşanmış olması. Normalde 1 haftada bitireceğini düşünüyorduk ama bize 10 gün süre verdi. O kadar kusur kadı kızında bile olur. 3 gün bir şey değil, üstelik işin başında bunu belirtiyor. Medyum ali hocaya tam puan veririm ve bize yaşattığı deneyim doğrultusunda herkese öneririm.

 26. İnsafsız medyum ömer kaç aydır biriktirdiğim tüm paraya resmen çöktü. Sevgi aşk insanın gözünü kör eder derler ya, aynı şekilde gözüm kör oldu bu adamın dedikleriyle birlikte. Normalde bu kadar para harcamazdım ama aşk için her türlü masrafı göze aldım.
  Aşk büyüsü için gittim, ilk büyü tutmadı. Tamam dedik, diğerini yaparım daha uygun fiyata dedi. Benimde birikmişim olunca kabul ettim. İkinci de tutmayınca hocaya bunların nafile olup olmadığını sordum. Son kez vefk yapalım onu kızın çantasına at olay çözülür dedi. Vefk yaptırdık ama vefk iki ay elime ulaşmadı. Hala bekliyorum ulaşmasını. Ha bu arada kızdan soğudum, başkasıyla nişanlandı. Ben hala bu iş için harcadığım paranın karşılığını en azından almak istiyorum ama medyum ömer inatla hala vefki kargolamadı.

 27. Biz öyle çok maddiyata önem veren bir aile değiliz ama paranın değerini de bilir, müsriflik yapmayız. Allah’ın sevgili kulu olduğunu düşünerek, medyum Hüddam denen karaktersiz adama bir sürü masraf yaptık.
  Vefk istediğimizi baştan beri söylememize rağmen bizi büyüye yönlendirdi. Hoca olduğuna güvenerek büyüyle iş çözülecekse büyü yapılsın sorun yok dedik. Büyü için yaptığı çalışmaların hepsini tek tek anlatacağını ve merak etmememiz gerektiğini söyledi. Aldığı tüm malzemelerin fotoğraflarını atacağını ve her an haberdar edeceğinden bahsetti.
  Parasını yolladık, aradığımızda telefona çıkmadı. Mesaj attı müsait değilim arayacağım diye. Biz de medyum hüddam’ın müsait olup dönmesini bekledik. Ama ne hikmetse bir hafta müsait olmadı. En son utana sıkıla tekrar aradık acaba gerçekten rahatsız eder miyiz diye, numarası değişmiş. Abim bununla uğraşılmaz dedi, internette medyum hüddam hakkında yapılan yorumları okuttu. Herkese benzer numaralar çekiyormuş. Peşine düşen kimse birşey alamıyor, büyüsü de vefki de yalan. O yüzden biz de allaha havale ettik. İnşallah bunu okuyup fikrinden dönen, başka hocaya giden olur da insanlar daha fazla mağdur olmaz.

 28. ALLAH MEDYUM RAHMAN GİBİ İNSANLARIN CEZASINI İNŞALLAH BU DÜNYADA VERİR! BÜYÜSÜ TUTMAYINCA TELEFONDA TARTIŞMA YAŞADIK, AĞZA ALINMAYACAK HAKARETLER ETTİ, BUNA RAĞMEN ALTTAN ALIP TAMAM HOCAM DEDİK KÖTÜ YORUM YAPMADIK AMA OLAYIN ÜSTÜNDEN 3 GÜN GEÇMESİNE RAĞMEN 3 GÜN SONRA YİNE HAKARET İÇERİKLİ MESAJ YAZDIĞI İÇİN KENDİSİNİ BURADAN ŞİKAYET EDİYORUM! HEM BÜYÜSÜ TUTMUYOR HEM DE AĞZI LAĞIM GİBİ BİRİ!

 29. Medyum Fatma’nın şebeke gibi çalıştığını düşünüyoruz. Hiçbir zaman telefonda sesini bile duyamadığımız bir hoca olarak aklımıza kazındı. Biz büyü yaptırmak istemiştik, çok uzakta olan birine yapıldığı için etkisi olup olamadığını bilmiyoruz ama hem tavırları hem de davranışları çok uygunsuz. Parayı hemen istiyor, parayı ödeyince sürekli ek masraf çıkarıyor. Büyüyü yaptırdığımız kişinin hiçbir değişim yok demesi de cabası. Ama işte vebale girmeyelim diye dolandırıcıdır diyemiyoruz açık açık! Siz anlayın durumu ve kararınızı ona göre verin.

 30. Hayırlı geceler medyum cüneyt ile daha önce bizim gibi çok çalışan olmuş okuduğum kadarıyla bende bişeyler eklemek istiyorum bu adam hakkındaki yorumlara.. kardeşlerim adamın ciddi derecede psikolojik sıkıntıları var. ya hafıza kaybı yaşıyor yada insanları dolandırmak için numara yapıyor. bize bi gün muska yaptım bi gün vefk yaptım bi gün hiçbirine gerek yok dua okudum diyerek 1 ay boyunca daldan dala atlayarak oyaladı. her defasında ödemesini de tam yaptık taksit taksit yapıyorduk ilk gün ilk ödemeyi yaptık ne olursa olsun kendisini el üstünde tuttuk saygılı olduk ama medyum cüneyt ten en azından yapması gereken işi yapmasını beklerdik açıkcası ama olmadı

 31. Kısmet Allah’ın bileceği bir şeydir elbet ama diğer alemlerin enerjilerini de kısmet açma için kullanabildiğimizi biliyoruz. Burada çok kişinin böyle şeylere inanmadığını gördüm. Özellikle dolandırıcılar nedeniyle insanlar soğumuş hep. Bizim çalıştığımız medyum ali gürses gibi hocalarla çalışırsanız siz de alemlerin rabbinin kudretini görebilirsiniz.
  Asıl yorum kısmına geçeyim fazla yazamayacağım uzatmayayım, kısmet açma büyüsü için medyum ali hocaya başvurduk. Hocamız kısa süre içerisinde büyüyü hazırlayıp verdi. Allah günah yazmasın, ya bir haftaydı ya 10 gün. Büyü tamamlandı, yapmamız gerekenleri medyum ali gürses telefonda bizzat anlattı araya asistan falan sokmadan. Dediklerini yaptık biz de.
  Hayırlı bir kısmetse inşallah haftaya nişanımız var. Bu büyüyü yapalı daha iki ay olmadı ama medyum ali hocanın nefes kuvveti etkilice direk olarak sonucu verdi. Başkalarına da benzer şeylere vesile olabileceğini düşünüyorum. İnşallah herkes devasını bulur.

 32. medyum el rashid dolandırıcıdır! uzun uzadıya konuşmak yerine size sadece bize gönderdiği vefkin fotokopi olduğunu söylemekle yetiniyorum!!!!!!!! el yazımı bile değil, 2500 liralık fotokopi! nasıl vefk yapmaksa artık!

 33. Memnuniyetsizliğimi dile getirmek istiyorum, özellikle medyum önay için her yerde bunu dile getireceğim.
  Bir ticarette ne olursa olsun yapılan anlaşma önemlidir ve bu anlaşma gereğince başta ne denirse sonda da o yapılır. İnsaniyet bunu gerektirir. Medyum önay, bize ayırma büyüsü için fiyat verdi, tutmazsa paranız iade veya büyü tutana kadar yeniden yaparım siz seçin dedi. Ben şahsen birinin ilk seferde yapamadığını sonrakilerde yapabileceğine inanmıyorum. Bu yüzden medyum önay hocam iade edersiniz tutmazsa dedim.
  Büyü tabi ki tutmadı! Medyum önaya başta konuştuğumuzu hatırlattım ama oralı olmadı! Bizi resmen başından attı öyle şey olmaz ben masraf yapıyorum gibi laflar etti. Biraz ısrarcı olunca da telefonlarından facebooktan heryerden engelleyerek bizi mağdur halde bıraktı!

 34. BÜYÜM KESİN TUTAR DİYE BİZİ KANDIRMANA RAĞMEN SANA İYİ NİYETLİ YAKLAŞTIK RAHATSIZ OLMA DİYE TELEFON BİLE AÇMADIM MEDYUM YAKUP SENİN YAPACAĞIN İŞ MİYDİ! BUNCA ZAMAN PEŞİNDEN KOŞTURDUN BİZİ MADEM İSTEDİĞİMİZİ YAPMAYACAKTIN NİYE BAŞTA BU KADAR UMUT VERDİN! MESELE PARA DEĞİL HARCANAN ZAMAN VE KAYBEDİLEN UMUT! ALLAH SENİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN BU YANINA KALMAZ AMA SAHTEKAR SENİ! İNŞALLAH SENDEN ÇIKAR BU ÖDEDİĞİMİZ PARALAR! AMAN DİYEYİM BU ADAMLA ÇALIŞMAYI AKLINIZDAN BİLE GEÇİRMEYİN. BU DERECE BÜYÜK DOLANDIRICILIK YAPAN KİMSEYE PARA VERİP DE KENDİNİZİ ZOR DURUMDA BIRAKMAYIN! BİZİ BÖYLE BÖYLE KANDIRDI SAHTEKAR! BAŞTA GÜZEL GİDEN SONRADAN DEĞİŞEN NUMARALARI YÜZÜNDEN MAĞDUR OLDUK HAKKIMIZ SONUNA KADAR HARAM OLSUN!!!!!! ALLAHINDAN BULSUN!

 35. Medyum Sümeyye ismindeki dolandırıcı hoca ile iki kere çalıştık, iki kere şans verdik.
  İlkinde yaptığı büyünün etkisi az da olsa görüldü sanıyorduk ama sonradan ortaya çıktı hiç etkisi olmadığı. Biz bu ilkinde bu yanılgı içerisindeyken güvenerek vefk için yine kendiyle çalışmaya karar verdik.
  Vefkimizi yaptırmak için parasını yatırdıktan sonra çok uçuk bir süre verdi. Bir aydan önce tamamlanmaz dedi. Buna da tamam diyerek göz yumduk. Çünkü o zamanlar etkili işler yapan hoca olduğunu düşünüyorduk.
  Büyünün etki etmediğini gördükten sonra medyum sümeyye’den açıklama alalım neymiş öğrenelim hem de vefki soralım diye telefon açtık fakat engellendiğimizi gördük. Kendisine güvenmemize rağmen bunu boşa çıkardı. Kesinlikle bu hocayı kimseye önermem.

 36. Bi gün ararız telefona fatma hoca diye çıkar başka gün medyum selma diye çıkar ne diyeceğimizi şaşırdık artık medyum selma diye çalıştığımız kadın vefkimizi göndermedi ve iki aydır peşinden koşuyoruz o numara değiştiriyor biz telefon açıyoruz artık gelmeyeceğinden emin olduk da bir ihtimal şansımızı deniyoruz başta medyum sela olarak açarken bir dönem medyum fatma oldu şimdilerde yine medyum selma neredeyse her hafta yeni numara alıyor her seferinde bıkmadan bizi engelliyor ama bizde sürekli yeni numaralardan arıyoruz o vefki alana kadar veya bizden aldığı 1000 lirayı iade edene kadar da devam edeceğiz

 37. Medyum Duygu’nun hocalığına kesinlikle güvenmeyin. Gerçek bir hoca asla size yalan söylemez, yapamayacağı işin altına girmez. Medyum Duygu’nun gerçek hoca olduğunu düşünerek yıldızname konusunda bilgi almaya aradık. Yıldızname yaparım ama gelecekten haber alamazsınız, istediğiniz şey başka ve çok özel dedi.
  Biz de medyum Duygu’nun bu şekilde gaza getirmesi üzerine o özel şey neyse onu yap dedik. İkinci el şahin araba alabilecek düzeyde bir parayı buna nakit olarak ödedik!!! Bankadan kredi alarak üstünü tamamlayıp ödedik çünkü yapacağını söylediği özel çalışma bizim gelecekte nereden para kazanabileceğimizi anlatacaktı ve zengin olacaktık! Hayallerle kandırdı bizi… Parasını aldıktan sonra özel çalışmaya dair ne en ufak bir şey tuttu, ucundan bile çıkan bişey olmadı! Bu cidden ahlaksızlık.

 38. Çok hoca bizi yüzüstü bırakmışken hem de maddi olarak çok zor durumdayken medyum ali gürses adındaki alimle karşılaştık. Kolay kolay bu işlerin herkesin harcı olmadığını bize resmen gösterdi. Bugüne kadar karşımıza çıkan hocalardan farklı olarak maddiyatı ikinci planda tuttuğuna şahit olduk.
  Durumumuz olmadığını söylediğimizde bizi terslemedi. Çok hocayla görüştük hepsi para yok denildiğinde hemen telefonu kapatıyordu ama medyum ali hoca bize yardımcı olmak için elinden geleni yaptı.
  Sayesinde istediğimizi alabildiğimiz bir muska yaptırabildik. Sorunumuz ve istediğimiz para veya başka bir amaç da değildi. Sadece kabuslarından kurtulmak isteyen bir akrabamızın işiydi. Medyum ali gürses ile bunu başarılı biçimde tamamladık. Allah razı olsun çok iyi sonuç verdi. İnşallah sizin de yolunuz bu hocayla kesişir.

 39. Nerden denk geldiini bilmediim şekilde medyum semiha arslanla çalışma gafletine düştüm….. nasıl denk geldk bu kadına blmyorum da çok ciddi maddi zararımız oldu onu bilyorum bu kadın gibileriyle çalışmadan önce iiice araştrmak lazmmış….

 40. Yakın şehirlerden veya aynı şehirden medyum bulur muyum umuduyla medyum Kenan’a telefon açtım. Aynı şehirde olduğumuz söylediği için hemen güvenip parasını yatırdım. Ama uzunca bir süre kendisinden ses seda çıkmadı. Bunun üzerine telefon açtım ama ulaşılamadı. İçime bir kurt düştü, arkadaşımdan aradım. Arkadaşımın telefonundan ulaşılıyor, benden ulaşılamıyor. Kendimi tanıtınca arkadaşımı da engelledi. Resmen paramızı ödedik ve engel yedik. Bu büyük sahtekarlığa birileri dur demeli! Alıp kaçıyor ayıptır!

 41. Medyum Deniz’e muska yaptırdık ama gelen şeyin içinden ufak çakıl taşı çıktı! Bunu izah edebilecek bir güç varsa buyursun dinliyorum! Nasıl oluyor da muska diye çakıl taşı yollanıyor! Bunun hakla izanla anlatılacak bir tarafı var mıdır??

 42. ABİCİM YEMİN EDİYORUM MEDYUM EMRAH KADAR KARAKTERSİZ BİRİYLE TANIŞMADIM! OTURUP SİNEMA FİLMİNİ ÇEKSEN RESMEN GİŞE REKORU KIRAR BU DURUM! REZİLLİK ÜSTÜNE REZİLLİK YAŞADIK! KAÇ KİŞİNİN AHINI ALDIYSA HALA DEVAM EDİYOR UTANMADAN!
  BİZİM ÖDEDİĞİMİZ PARALARIN ULAŞMADIĞI YALANINI SÖYLEDİ. ONA RAĞMEN SİZE VEFK YOLLUYORUM KIYMETİNİZİ BİLİN DİYOR Bİ DE UTANMADAN! ULAN BİZ DE BU MEDYUM EMRAH NE İYİ ADAMMIŞ ULAŞMAMIŞ AMA YOLLUYOR BİZ BUNA BİR GÜZELLİK YAPALIM TEKRAR YOLLAYALIM NASIL OLSA BANKADAN GERİ ALIRIZ DİYE DÜŞÜNDÜK TEKRAR YOLLADIK
  MEDYUM EMRAH DENEN HAYSİYETSİZİ ARAYIP HABER VERİNCE KAHKAHAYI BASTI “OOOH KERİZ PARASI” DEDİ VE TELEFONU KAPATTI O GÜNDEN BERİ ULAŞAMIYORUZ! ADAM RESMEN BİZİ YOLDU VE KERİZ DİYEREK ÜSTÜNE MUM DİKTİ!
  BUNUN DEDİĞİ HİÇBİR TATLI SÖZE KANMAYIN ÇÜNKÜ PARAYI ALANA KADAR ÇOK İYİ BİRİ GİBİ GÖRÜNÜYOR PARAYI ALDIĞI ANDAN İTİBAREN DEĞİŞİYOR VE KENDİ ÖZÜNE DÖNÜYOR! TUTARSIZ DOLANDIRICI!

 43. Almanya’dan Türkiye’yi dolandırmayı başaran medyum mete hiçbir şekilde telefonlarımıza cevap vermez oldu! Artık bu karaktersizi ifşa etmek bizim görevimizdir! Biz ne kadar iyi niyetli yaklaşırsak yaklaşalım hiçbir zaman istediğimiz sonucu alamadık!
  Bize göndereceğim muska ve yıldızname yazısının sadece adını duyduk gerisi yok. Parayı da içinde mete’nin m’si geçmeyen saçma sapan bir isme yatırdık. Güya kendisi Almanya’da ama paraları hep buradan birileri yatırtıyor. Bir de özel olarak istiyor 100 lirası şu hesaba 300 lirası buraya diye!! Kesinlikle güvenip para kaptırmayın boşa giden paralarınıza üzülürsünüz.

 44. Beddua etmeyeyim etmeyeyim diyorum ama bu adama beddua etmeyip ne yapayım! MEDYUM HARUN isimli şahsiyetsiz herif bizi dolandırdığı yetmiyor gibi bir de gidip anneme facebook üzerinden oğlunuzda büyü var muska yaptırmak istedi ama muskanın etkisi olmadı sakın ona bahsetmeyin büyü yüzünden bana önyargılı siz çözdürün diyor ve annemden para alıyor! SÖZDE muskası için de 2000 lira ödemiştim ama gelmedi! Bu adama karşı yapabilecek söyleyebilecek tek söz bile yok. Medyum harun’un ağına düşenden bir uçan bir kaçan kurtulur aman diyeyim!

 45. Hayatta kimseye kefil olmam ama medyum ali gürses’e olurum arkadaş! Yiğidin hakkını vereceksin. Bu alemde iş yapmak o kadar kolay değil, bu hoca ciddi anlamda buna kendini adamış ve eğitimini almış. Defalarca konuştuk telefonda hep sabırla ve sükunetle cevaplarımızı aldık.
  Medyum ali hoca bizi böyle sabırla cevaplamasaydı biz güvenip de büyü yaptırmayacaktık, bunun sonucunda da istediğimizi alamayacaktık. Hocamız bize iyi niyetli yaklaştı, allah razı olsun güvenmesek bile bize anlayış gösterdi. Yaptığı çalışma da öylesi kaliteli ki şu an bu yorumu yapabiliyorum! Medyum ali gürses kesinlikle benim tarafımdan önerilir ve tam puan almıştır! Kusursuz iş yaptı adam…
  İnternette sahteleri de varmış 05355906275 kendisinin telefonu.

 46. Utanma arlanma diye bir duygusu kalmamış bu medyum mercan denen şahsiyetin…………… kaç defa para aldı kaç defa….. her biri de tutmayan büyüler için allah aşkına biri de tutsun be! Tutmadıkça daha fazlasını istedi tutmadıkça başka büyü yapalım diye bizi ikna etti…. Hakkındaki bu yorumları okumasaydık daha fazlasını da vermeye razıydık öyle göz boyadı ki! Ama ne diyelim elbet hakkı olanı alır bu dünyada da öteki tarafta da!

 47. Medyum Fadime hanımla çalıştık ama uzun süre yorum yapmakta kararsız kaldım. Hakkına, vebaline gireriz diye çok korktum. Bu insanların Allah dostu kişiler olduğunu düşünerek bu konuda hassas davrandım.
  Velhasıl gelelim yaşadığımız olaya, bu yorumu yapıyorum çünkü artık medyum Fadime’nin ne hocalığına ne kendisine güveniyorum. Benim mağduriyetimi başkalarının yaşamaması için özellikle de yazmak istiyorum.
  Basit bir büyü çalışması istemiştik. Büyünün söylediği sürelerde tutmadığını gördük ve bu konuda hiç üstüne gitmedik. Yorum yapıyor olma sebebim büyünün tutmaması değil, Medyum Fadime’nin büyü tutmuyor dedikten sonra bize sinkaflı laflar etmesi! Hoca olduğunu iddia ediyorsan bu şekilde nasıl konuşursun?! Paramızla bizi rezil etti ve ortada bıraktı! Vebali boynuna, hiç bir büyü yapabildiğine de inanmıyorum…

 48. Ah başıma gelenleri bir bilseniz benimle birlikte oturur ağlarsınız! Yeni doğan çocuğum için koruma muskası yaptırayım dedim, muska yerine sağolsun yeni çocuğu düşünerek sanırım şeker yolladı… Medyum Mustafa denen adamdan gelen ve muska olduğunu sandığımız kutudan, 2 tane portakallı, bir tane vişneli tofita şeker çıktı. Tabi hesap soramıyoruz, çünkü beyefendi kayıplara karışmış tüm numaralarını kapattırmış. Yediğimiz en pahalı şekeri muska diye bize kakaldı. Hakkımız haram be! Küçücük bebeğin bile hakkı haram!

 49. DOLANDIRILDIKKKKKKKK RESMEN DOLANDIRILDIKKKKKKKK MEDYUM GALİP BİZE İKİ AYDIR VEFKİMİZİ VERMİYORR NE TELEFONLAR CEVAPLANIYOR NE VEFK GELİYORR HAK HUKUK NE VARSA HARAM OLSUNNNNN

 50. ne diyebilirizki bu insanlara bu kadar sahtekarlikla bu isi yuruten dolandiricilara… bu kadar insanin hakkina girip ahini alip boylesi rahat dolasabilmeleri resmen utanmazliklarini gosteriyor. medyum zamir denen utanmaz herif bizden de ciddi paralar carpti okuyorum internette bir suru kisinin dolandirildigini hepsinde benzer isimler var ve baslarinda medyum zamir geliyor sebeke olmalarindan bile suphelenmiyor degilim aslinda, biz bu medyum zamirden vefk istedik aylar boyu bekledik elimiz bos donduk kac kisi de aynisini yapmis. inanilmazlar gerçekten…

 51. Çok laf yalansız, çok mal haramsız olmaz derler ya, bu medyum Murat’ın da bu kadar laf konuşması yalanının ne kadar bol olduğunun işaretiymiş! Adam resmen sürekli kendini övdü, sürekli iyi büyücüyüm şöyle iyi hocayım diye bize kendini yağlattı.
  Sazan gibi atladık keşke atlamasaydık, yap dedik ne yapacaksan parası sorun değil… Parası sorun değili duyunca daha da gazlandı bu sahtekar, bize her türlü şeyden yapacağını söyledi. Ödemesini de yaptık yeminle. İnanın nasıl düştük bu tuzağa bilmiyorum.
  Herneyse, ne etkisini gördük ne dediği gibi efsunlu muskalar bize ulaştı. Kayıplara karıştı. Paramız yandı gitti. Adamın dedikleri gibi kimliği de sahte çıktı orası ayrı bir konu. İnsafsızlar yemin ederim helal yoldan alınmış kazanılmış alın terini bu kadar kolay çalabiliyorlar ya!!

 52. MEDYUM HALUK GECELERİ RAHAT UYUYABİLİYOR MUSUN SEN??? BİZE YAŞATTIĞIN ACILARDAN VE ÇİLELERDEN SONRA!?!? HAKKIM BİNBİR TÜRLÜ HARAM OLSUN SANA! ARKADAŞLAR BU MEDYUM HALUKTAN KISMET AÇMA BÜYÜSÜ İSTEDİK! HER TÜRLÜ BÜYÜNÜN EN İYİSİN YAPARIM DİYEREK KARŞIMIZA DİKİLDİ! BİZ BEKLİYORUZ Kİ BÜYÜSÜ TUTACAK TABİKİ TUTMADI?!! TUTMADIĞINI SÖYLEYİNCE BİZİMLE DALGA GEÇTİ!!! UTANMAZ HERİF MADEM BÖYLE YAPACAKSIN NE DİYE HOCAYIM DİYE GEZİYORSUN!! TUTMAYAN BÜYÜ KENDİNİN DALGA GEÇİLEN BİZ OLDUK RESMEN AĞIRIMA GİTTİ YA!!! BU ADAMI BU PİYASADAN SİLMEZSEM BANA DA ADAM DEMESİNLER!! HERYERDE REZİLLİĞİNİ ANLATACAĞIM!1

 53. Ne ahlaksız insanlar varmış okuyoruz görüyoruz… Çok kişinin ahını almışlar, bunları boşa gitmez beyler bayanlar! Ah alanine ahı alınır. Neyseki bizim malumatımız iyi olacak. Buradaki yorumların aksine biz iyi hocaya denk geldik vallahi. Şans mıdır kısmet midir bilinmez ama çok şükür ki verdiğimiz paranın karşılığını alabildiğimiz medyum ali gürsesle tanışmışız.
  Medyum ali hocadan muska istedik. Bağlama amaçlı olarak, ev huzurumuzu yeniden tesis edelim diye eve bir muska yaptıralım dedik. Muskamızı medyum ali gürses hocam 10 günde bize ulaştırdı. Dediği gibi muhafaza ettik. Allah biliyor evde o muska herşeyi değiştirdi. Medyum ali hocamın dediği gibi, o alemlerin gücü bambaşkaymış. Allah razı olsun ondan da bu işe vesile olanlardan da. Güvenilir bir hoca olarak medyum ali gürsese gidebilirsiniz… Tabi karar sizin ben vebale girmem.

 54. zaten zor durumdaydık üstüne bi de medyum doğan tarafından kandırıldık nefesi falan kuuvetli değil bu adamın büyü yapmaya bildiği bile şüpheli huzur büyüsü diye bir büyüye ikna etti bizi derdimize deva olacağını söyleyip yalanmış ne öyle büyüyü bilen var ne yaptıran var rezillik net!!!!

 55. MEDYUM EMRE’NİN SAÇMALIKLARI BİTMEK BİLMİYOR! KAÇ DEFADIR ARADIK KONUŞTUK PARA İADESİ İÇİN AMA HER DEFASINDA FARKLI BAHANEYLE BOŞ DÖNDÜK ARKADAŞLAR EĞER BÜYÜ YAPTIRACAKSANIZ MEDYUM EMRE BEDAVA YAPIYORUM DESE BİLE İNANMAYIN SÖZÜNDE DURMUYOR!! BİZDEN ALDIĞI PARAYI TUTMAZSA İADE EDECEĞİNE DAİR YEMİN ETMİŞTİ ONU BİLE TUTMADI! SAKIN GÜVENİP KENDİNİZİ YORMAYIN! BAŞTAN UZAK DURUN BU SAHTEKARDAN!

 56. Acaba bu medyum galip’in kaç tane telefon numarası var?? Adam telefon şirketinde mi çalışıyor medyumluk mu yapıyor belli değil. Hadi paradan maradan geçtik de bari işi yaptın mı yapmadın mı onu söyle de ona göre başka hocaya gidelim medyum galip! Sakın bu yalancıya güvenmeyin, zaten ilk konuşmadan ve parayı yolladıktan sonra ulaşamayacağınız için laf edemezsiniz…

 57. Medyum Fatma erkek çıktı erkeeek! Facebookta tanıştık bununla işi orada konuştuk parasını da yolladık. Bir gün bunun verdiği numarayı kaydedeyim lazım olur dedim bir baktım ki whatsapp fotoğrafında sakallı bir adam var! Medyum fatma sen misin diye sordum evet dedi, fotoğraf kim diye sorunca engelledi. Olan bizim vefke oldu. O da engel yedi galiba hala gelmiyor!

 58. Bize define bulacağımıza dair yıldızname çıkarmıştın hatırlar mısın medyum kağan???? Bir arkadaşım daha seninle çalışma gafletinde bulunmuş, adama da birebir aynı yıldıznameyi yollamışsın… Dolandırıcının da üşengeci bir başka oluyor arkadaşlar. Dikkat edin elinizi verip kolunuzu kaptırmayın!

 59. Sahtekar medyum sümeyye oyalaya oyalaya bir hal oldu! YETER ARTIK PARAMIZI İADE ET VEYA VEFKİMİZİ YOLLA!!! HALA UMUTLU UMUTLU BEKLİYORUZ İNSAFA GELMENİ AMA SENİN GİBİ SAHTEKARLARIN AKSİNE BİZ O PARAYI KOLAY KAZANMIYORUZ MEDYUM SÜMEYYE! ALLAH AŞKINA BU MESAJI OKUYORSAN İLETİŞİME GEÇ DE PARAMIZI YOLLA!!

 60. Merhaba ben İzmir’dan yazıyorum. Uzun zamandır birlikte olduğum erkek arkadaşımın başka birisiyle ilişkisi olduğun öğrendiğim tüm bunlar yetmezmiş gibi birde o kişi meğer benim en yakın arkadaşım çıktı. İkisine bu yaptıklarının bedelini ödetmek için kendi imkanlarımla Medyum Deniz hocayı buldum bana papaz büyüsü adını verdiği bir çalışma önerdi bu çalışmanın 100/100 sonuç alabileceğimi söyleyince hiç vakit kaybetmeden işleme başlama kararı verdim. Bana verdiği çalışmanın şartlarını söylediği gibi gerçekleştirmeye devam ettim ama o kadar hafta geçmesine rağmen değişen hiç bir şey olmadı. Tüm bunlar yetmezmiş gibi Sevgilimin o adi şıllıkla nişanlandığını öğrendim.

 61. Eşimle üç yıldır çocuk sahibi olmak için başvurmadığımız yer kalmadı. Artık dayanacak gücüm kalmadı her seferinde olumsuz sonuç almaktan eşimi yine hayal kırıklığına uğratmaktan çok sıkıldım ayrılmayı bile düşündüm ama eşim beni bırakmadı bende son bir umut olarak bu yola başvurma istediğimi için Medyum Mete hoca iletişime geçtim. Yaklaşık 45 dakikalık bir telefon görüşmesinin ardından söylediklerine ikna oldum ve söylediği hesaba 2 bin tl para yatırdım. Ardından iki hafta içinde elime zar zor gönderttiğim 2 adet muska ulaştı.Bununla birlikte mail yoluyla gönderdiği dua’yı her gün belli aralıklarda okumaya devam ettim. Ama hiç bir sonuç alamadığımız gibi her şey daha da kötü oldu. Hakkında bir kaç sitede olumsuz yorumlar okudum ama dolandırıcı olup olmadığına tam olarak iknada olamadım..

 62. 21 yaşındayım 2 yıl önce erkek arkadaşımla birliktelik yaşadım. Aradan geçen 1 aydan sonra hamile olduğumu öğrendim Doktora gittim ve eğer çocuğu aldırırsam bir daha böyle bir imkanımın olmayacağını söyleyince hızlı bir şekilde evlenmek zorunda kaldım. Tabi bunun yanında ailelerimizde bizden uzaklaştı. Bende son bir umut böyle bir yola başvurmam gerektiğini düşünerek Medyum Semiha Aslan ile iletişime geçtim . telefon görüşmemizde o kadar akıcı ve mantıklı bir dil ile konuştu ki kesin olacağını düşündüğüm bu işlemi yaptırma kararı aldım Almaz olaydım her şey tersine döndü

 63. Selam ben Almanya’dan yazıyorum 19 yaşındayım ailem beni sevmediğim ve benden 20 yaş büyük birisiyle zorla evlendirmek istiyor. Burada kanunlar farklı aslında ama her ne olursa olsun ailemi suçlu pozisyona sokmak istemediğim için elimden gelen bir çare bu yoldu bende kendi imkanlarımla nette araştırma kararı aldım. Karşıma Medyum Emrah hoca çıktı kendisine durumu izah ettim yapıcı bir dille konuştu. Aynı zamanda bana garanti verdi işlem gerçekleşmediği taktirde para iadesi yapacağını söyleyince ikna oldum. Ama bana söylediklerinin hiçbiri gerçekleşmedi .Allahından bul

 64. 10 yıldır düzenli olarak çalıştığım şirket geçen ay işçi çıkarımına başladı. Ne yapacağımı bilemediğim için bu yolu tercih etmek zorunda kaldım. İnternette kısa bir araştırmanın ardından karşıma Medyum Kenan çıktı kendisi bana bu iş için rızık açma çalışması gerektiğini söyledi. Zaman istedim ama biraz daha kapsamlı araştırma yaptığımda dolandırıcı olduğunu öğrendim. Bana önerebileceğiniz birisi var mı acaba????

 65. 10 yıldır düzenli bir ilişkim var. Nişanlımla ne zaman evlilik konusu açılsa bir yolunu bulup konuyu değiştiriyor. Bir yandan ailemin ne zaman evleneceksiniz baskısı beni iyice çıldırtmaya başladı. Geçen ay yakın bir arkadaşım bana Medyum Hüddam hocayı önerdi .Vakit kaybetmeden kendisini aradım. Bana Papaz Büyüsü adı verilen bir çalışma önerdi. Ama o kadar ısrarcı bir konuşma gerçekleştirince işlem yaptırmakta istemedim .Daha önce kendisine işlem yaptırıp sonuca ulaşan arkadaşlar iletişime geçebilirler ise sevinirim.

 66. 2 yıldır birlikte olduğum erkek arkadaşım geçen ay ortada hiçbir sebep yokken bende ayrıldı. Aradan geçen 1 aya rağmen bir kez bile aramadı. Onu çok sevdiğim için ne yapacağımı bilemiyorum bir arkadaşımla test ettik ama hayatında başka biriside yok çok zor durumdayım. Böyle şeylere normalde inanmazdım ama son bir umut olarak gördüğüm bu yolu denemeye karar verdim. Daha önce bu yola başvurup sonuca ulaşan varsa bana lütfenn yazabilir mi ??

 67. Umut hırsızlığı yaparak insanların cebindeki son paralarına göz koyan sehtekarlara sakın inanmayın arkadaşlar 2 ay önce Eşimle şiddetli geçimsizlikten dolayı boşanma kararı aldım. Ama eşimin tacizleri tehditleri bir türlü bitmediği için yakın bir akrabam ile birlikte Medyum Doğan ulaştım Kendisi ile durumu bir bir konuştum bana soğutma adını verdiği bir büyü önerdi ve bu işi kesinlikle çözeceğine dair söz verdi. Hatta bununla yetinmedi böyle kadın düşmanlarından nefret ettiğini özellikle bu işlere baktığını söyleyerek beni iyice inandırdı. Ama gel gelelim bu cesur yürek arkadaş parayı hesabına gönderdikten sonra bir anda ortadan toz oldu ne diyebilirim ki bu kadar zor günler geçirirken canım tehlike altında iken yapılana bakın allaha havale ediyorum verdiğim para senden değil çoluk çocuğundan çıksın ki anla halimi……..

 68. Merhaba 2 yıl önce yakın bir akrabamla birlikte arsamızda gezerken elimize bir harita geçti hemen haritayı bir kaç yere incelettirdik. Üzerindeki yazıların Yunanca olduğunu ve saklı bir eşya’ya ait olduğunu öğrendik. Tabi en mantıklısı bunu yetkililere vermek olduğu için hemen merkezdeki bir şubeye gidip bunu teslim ettik. Ama teslim etmeden önce fotoğrafını çektik .Bir kaç kişiye bu eşyanın yeriyle alakalı danıştık ama tam olarak bize yardımcı olamadıkları için. Bizde kendi imkanlarımızda bulduğumuz çevirmene bu yazıları gösterdik. Bu eşyanın hangi şehirde olduğunu biliyoruz ancak yerini bulamadığımız için böyle bir yola başvurma kararı aldık Böyle bir işlem yapan bir Medyum önerir misiniz acaba????

 69. ben 21 erkek arkadaşım 34 yaşında çok iyi giden bir ilişkimiz var. Ama ailem aramızdaki yaş farkından dolayı memnun olmadığı için sürekli saçma sapan bahaneler üretim erkek arkadaşımdan beni ayırmaya çalışıyor. Geçen ay odamda bir adet vefk buldum bu kadar ileriye gidince bende Nette araştırdığım bir kaç isim arasından Rabia hocaya işlem yaptırma kararı aldım Birbirimize daha fazla bağlanmamız için bana Aşk ve bağlama büyüsü yapacağını söyledi parayı hesabına geçeli 4 gün oldu ama gelen giden bir şey olmadı dolandırıldım mı

 70. Medyum Ömer dolandırıcıdır. 2 ay önce eski eşimle tekrar bir araya gelmek için Aşk ve Bağlama büyüsü yaptırdım İşlem tutmadığı taktirde paramı iade edeceğini söyledi parayı aldı. 1 adet içerisinde hiçbir şey yazmayan vefk gönderdi ortadan kayboldu maillerime telefonlarıma da cevap vermiyor.

 71. 16 yıldır emek vererek büyüttüğüm şirketim geçen yıl çıkan krizde iflas aşamasına geldi her yolu denedim ama bir türlü şirketi ayakta tutamıyorum Yanımda çalışan o kadar insanında bir anda işsiz kalması beni dahada üzüyor. Nolur bana bir çare gösterin normalde hiç inanmadığım şeylere inanır oldum Allah kimseyi bu duruma düşürmesin..

 72. Sinem bende Ömer denen sahtekar tarafından dolandırıldım Para kaptırmayın söylediği her şey yalan dolan parayı alana kadar iyiler ondan sonra ortadan kayboluyorlar.

 73. Eşimden gördüğüm şiddet yüzünden kaç kez evi terk ettim polise sığındım ailemin yanına sığındım ama her seferinde bir yolunu bulup ailemi ikna etmeyi başardı. Dayanacak gücüm kalmadı artık Bir çok sitede soğutma büyüsü adında çalışmaya denk geldim bunun garantisi var mı bu adi şerefsizden kurtulabilirmiyin nolursunuz yardım edin…

 74. Medyum Önay Medyum Olcay aynı kişiler arkadaşlar dikkat edin verdikleri hesap numaralarını karşılaştırdım. Büyük ihtimal bunlar şebeke geçen gün gazetede böyle bir haber görmüştüm . Bu işi yapanların birçoğu birbiriyle bağlantılıymış ve bir çoğununda bu işlerle alakası bile yok parayı alana kadar sizinle ilgileniyorlar ondan sonra ortadan kayboluyorlar…

 75. Nişanlandığım adam 32 ben ise 18 yaşındayım ailem bu evliliğin sadece maddi kısmına bakıyorlar bu devirde bile böyle hain kararlar alınılası kadın olarak ne kadar mal gözüyle bakıldığımız gerçeğini göz önünde tutuyor. Kurtuluşu bulabilmenin imkansız olduğunu düşünüyorum en sonunda intihar edeceğim dayanamayarak yok mu beni bu Allahın cezası durumdan kurtarabilecek bir hoca lütfen Acill yazın

 76. medyum serhat barman geri getirme buyusu icin aldigi 1200 tlden sonra kayiplara karisti sitesine alanyadayim gelin kahvemi icin yazmis verdigi adrese gittim kapi duvar allah bildigi gibi yapsin

 77. 22 yaşındayım üniversite sınavında istediğim puanı tutturamayınca iş hayatına girdim. Ama istediğim kadar yükselebilmek için en azından açıktan bir bölüme germek zorunda olduğumdan Annemle birlikte daha kolay bir şekilde istediğim hedefe yöneleceğimi düşünerek Medyum Olcay hocayı buldum kendisi her ne kadar uzun bir konuşmadan kaçınmış olsa da bana verdiği vaatler ikna ediciliği ayrı bir yana o anda bir ışık yandı sanki söylediği tutarda ki meblağı kendisine gönderdim aynı zamanda aralıklarla eğitim hayatıma devam ettim. Bu meyanda üniversite sınavına girdim ve yine çok tedirginlik yaşayarak sınavdan istediğim yeri bırakın barajı bile geçmeyi başaramadım. Allahından bul..

 78. MEDYUM ANNA VE MEDYUM ÖMER AYDIN’A PARA KAPTIRDIM YURTDIŞINDA YAŞIYORUM YAPABİLECEĞİM BİR ŞEY DE YOK BURAYA YAZIYORUM Kİ EN AZINDAN BAŞKALARININ CANI YANMASIN BİRKAÇ YERE YAZDIM YAYINLANMADI UMARIM BURASI TARAFSIZDIR

 79. Medyum müzeyyen ‘e 3 gün önce vefk için para gönderdim dünden beri telefonları açmıyordu dedim belki meşguldur ondan açmıyordur ama bugün engellendiğimi farkettim bu dolandırıcıdan uzak durun birçok yerde Ali hoca önerilmiş hakkında kötü bir şey okumadım paramı tekrar ayarlayınca son kez bir de kendisini deneyeceğim bakalım

 80. Yukarıda yorumunu gördüm Demir kardeşim bir kere eşya dediğin hazine avına çıkmışsın genelde bu gibi işlemlerin başarı oranları yüksektir. Ama sen bir Medyum Ali Gürses ile görüş istersen daha önce farklı bir konuda kendisiyle iletişime geçtim ve sonuca ulaştım böyle bir konuda işlem yapar mı bilemiyorum,
  [email protected] veya 0535 590 62 75 kendisiyle iletişime geçebilirsin

 81. Bende medyum fidan ve medyum isa tarafından dolandırıldım ikisine de günlerdir ulaşamıyorum üstte yazılmamış yayınlayın lütfen başkalarının canı yanmasın

 82. mrb herkese medyum dolunay a para gonderdim ancak gunlerdir ulasamiyorum internette dolandirici olduguna dair bircok yorum gordum sonradan korkmaya basladim medyum olcay ile ayni kisi oldugu soyleniyor dogur mu

 83. Merhaba bundan 2 ay önce Medyum Emel hocaya yaşadığım işsizlik sorununa bir an önce çözüm bulsun diye tamı tamına 1800 tl ödeme gerçekleştirdim bana sunduğu ve ilgileneceğinin garantisini verdiği bir ayda sadece 1 kez telefonla görüştüm onun dışında tenezzül edip işlemin gidişatı ile ilgili bilgi bile almadı. Haram zehir olsun verdiğim para

 84. Doğru söylüyorsun serhat kardeşim bunların hepsi umut hırsızı benimde alkol tedavimin sonuç göstermemesinden dolayı Medyum Mahmut hocaya işlem yaptırdım. Az uz paralarda değil 2800 tl saydım peşin isterim dedi yatırdık. gönderdiği malzemeleri istediği gibi tuzu toz seklinde erittim baharat gibi yaktım ağaç kenarlarında hepsi yalan dolan sahtekar herifler

 85. Arkadaşlar deste ile emel bir arada ses tonlamaları aynı bu kadar benzerlik olması imkansız gerçekten son anda anladığım bu durumdan paramı kaptırmaktan kurtuldum sakın ola kanmayın paranızı kaptırmayınn…

 86. 32 yaşındayım arkadaşlarımla birlikte ergendik döneminde kanımız kaynadığından serserilikten 15 yaşında sigaraya başladım o günden beri bağımlısı oldum bırakmak mümkün olmuyor kliniklerde 3 ay kadar tedavi gördüm bıraktırma merkezlerine gittim geldim ama yinede bir yararını göremedim. Kafada bitirebilme imkanımla olmadığından sadece bu iş için Medyum bozuntularına klinik harcadığım 3 bin tl kadar ayrı para harcadım ama işte olmayınca olmuyor. Medyum Kadir ve Aydın uzak durun derim

 87. Eşimin aşırı ilgisiz ne yaptığımı nereye gideceğimi bile sormuyor doğru dürüst aradığı bile görmedim. Evlendiğimiz tarihten beri bir kez yanıma seni seviyorum geldiğini hatırlamıyorum boşanmak istediğimi söyledim ona bile umursamazlık gösterdi. Böyle giden evliliğin ilerisi olmadığını bende biliyorum fakat yinede kabullenmek istemediğimden saçma sapan yollara başvuruyorum en son Murat hoca tarafından dolandırıldım. Böyle evliliğinde hayatında içinde yaşamak istiyorum o beni seviyor biliyorum kırıcı sözlerimden kaynaklanıyor bu tepkileri onuda biliyorum yardım edin lütfenn

 88. Medyum Olcay , Medyum Murat , Medyum Yasin , Medyum Miraç’dan uzak durun 1 yılda 10 bin tl mal oldular Allah cezanızı versin

 89. Selam arkadaşlar dikkat edin Medyum Dolunay geri dönmüş eskiden dolandırılmıştım 4-5 sene oluyor sonra ortadan kaybolmuştu şimdi tekrar görmeye başladım internette reklam veriyor aynı kişi sesinden tanıdım ben ve arkadaşım 2000 tl para kaptırmıştık uzak durun

 90. MEDYUM HIZIR, MEDYUM SENNUR, MEDYUM HÜLYA SON 1 AYDA PARA KAPTIRDIĞIM ŞAHISLAR MEDYUMLUKLA ALAKALARI YOK İNTERNETE REKLAM VERMİŞLER PARAYLA AĞLARINA DÜŞÜRÜYORLAR DİKKAT EDİN

 91. doğukan ekmekçi medyum tibet, medyum oktay, medyum doğukan gibi birçok isim kullanıyor telefon hattı feyzullah karimov adına hesap bilgisi olarak doğukan ekmekçi garanti bankası hesabını veriyor internette ismi farklı sitesinde alanyadayım yazmış ama istanbul bayrampaşada ailesiyle oturan bir çocuk. az daha inanıp para gönderiyordum birkaç araştırma sonrası ulaştım bu bilgilerin hepsine sizleri de uyarmak istedim

 92. medyum serhat barman dediğiniz kişinin gerçek adı ahmet metin özdemir. sitesindeki ismi kamufle olmak için yazmış normalde beyoğlunda oturuyor medyumlukla hocalıkla alakası yok para gönderip mağdur olan arkadaşlara yardımcı olabilirim

 93. Eşim işinin gereği olarak sık sık seyahatlere çıkmak mecburiyetinde kalıyor bu durum benim yeterince kafamı bulandırmaya yettiğinden onu eve aynı zamanda yaptığı işten çıkartıp başka bir işe girmeye nasıl ikna edeceğimi bulamadığımdan kız kardeşimle birlikte bu yöntemi kullanma kararı verdik ikimizde saatlerce araştırmalar yaptık girdiğimiz yer sitede farklı insanların yazdıkları ve kesin olarak öneremeyeceğini gördüğümüz hocalar arasından kararsızlığımızı sabrımızı sınayacağını düşündüğümüz epey kişiyi eledik en son hakkında yazan bu işin ilmini irfanını gerçekten bildiğini düşündüğümüz Medyum Ali Gürsese ulaştım kendisiyle 20 dakika kadar bir telefon görüşmesi gerçekleştirdim sabırla inledi aynı zamanda önerilerini değerlendirdiğimizde mümkün oldukça akla yatan şeyler olduğunu baz aldık en sonunda söylediği çalışmalardan bizi en çok ikna eden papaz büyüsü adını verdiği çalışmayı yaptırdım Allah razı olsun aralıklarla gidişatla alakalı olarak sunduğu önerileri olumlu sonuç almamıza vesile oldu işlemin 3 haftasında olmamıza rağmen sok olacağımız gelişmeler yaşamaya başladım çok teşekkürler minnettarım benzer sorundan muzdarip olanlar için 0535 590 62 75 numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir