Kaşık Büyüsü

Büyüler, temelde enerjileri kullanıyor olsa da, bazı durumlarda büyülerin gerçekleşebilmesi için malzemelere ihtiyaç duyulmaktadır. Büyünün türüne bağlı olarak değişen bu ihtiyaçlar, kaşık büyüsünde biraz daha ayrıntılı ve özel olarak karşımıza çıkıyor.

Bağlama ve aşk hali yaratmak için kullanılabilen kaşık büyüsü, nitelikli medyum hocalar tarafından yapılması halinde hızlı ve yoğun şekilde etki göstermektedir. Yine aynı şekilde ayırma çalışmalarında da tercih edilebilen kaşık büyüsü, insanların gayb alemlerinden yararlanması için medyum hocalar tarafından dikkatle gerçekleştirilir.

Kaşık büyüsünde, yapılacak olan büyünün amacına göre bazı malzemelere ihtiyaç duyulur. Temelde, isminden de anlaşılacağı üzere kaşıklara ihtiyaç duyan bu büyü, tahta veya metalden imal edilmiş kaşıkların üzerine efsunlu dualar yazılması ile yapılır. Kaşıkların nasıl bağlandığı, büyünün etkisiyle direkt olarak bağlantılıdır. Kaşık büyüsünün aşk için kullanılıyor olması durumunda, kaşığa yazılacak olan duaların mürekkebinin farklı kullanılması gerekebilir.

Yapımı için kullanılan malzemelerin oldukça kolay olması, kaşık büyüsünü pek çok kişi için cazip kılmakta. Özellikle aşk büyüleri yerine kullanılabilmesi sayesinde ilgi çeken bu büyü, medyum hocaların neredeyse tamamı tarafından başarıyla gerçekleştirilebilmektedir. Ancak, bu büyü ne kadar popüler olursa olsun, etkisi bazı durumlarda sınırlı kalabilmekte.

Kaşık büyüsünün yetersiz geldiği çoğu durumda, daha iyi ve etkili alternatifler olan papaz ve canbar büyüsü tercih edilmektedir. Medyum hocalar, bu büyülerin kaşık büyüsüne kıyasla çok daha etkili olduğu konusunda hemfikir oldukları için, sıklıkla kaşık büyüsüne başvurmadan önce, papaz veya canbar büyüsü ile iş çözümlenmektedir.

Etki konusu bir yana bırakılırsa, hangi şartlarda hangi büyüyü kullanacağını belirlemek hocanın sorumluluğundadır. Sıradan insanlara kıyasla büyüleri çok daha iyi biliyor olmaları sayesinde en doğru seçimi yapacak olan medyum hocaların istediğiniz büyüyü tam olarak gerçekleştireceğine emin olabilirsiniz.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir