Süryani Büyüsü

Büyüler, türlerine ve yapılış amaçlarına göre zaman zaman farklı malzemelere ihtiyaç duyar. Süryani büyüsü genel olarak malzemesiz yapılabiliyor olsa da, medyum hocalar tarafından, hem etkisini artırmak hem de daha farklı yöntemler ile istenenleri gerçekleştirmek amacıyla süryani büyüsünde bazı malzemelere yer verilebiliyor.

Malzemelerin hangileri olacağı konusunda net bir şey söylemek mümkün değildir. Büyülerin hangi amaçla yapıldığına göre değişen malzeme ihtiyacı, medyum hocaların temin etmek ve gerçekleştirmekle sorumlu olduğu kısımlardır. Büyünün yapılışına yaptıran kişi karışmayacağı için, malzeme kullanıp kullanmayacağı konusunda yönlendirme yapması da doğru değildir.

Medyum hocalar, süryani büyüsü yaparken kimi zaman mum kullanırlar. Türüne göre farklı renklerde tercih edilen mumlar enerjilerin dünyevi düzleme yansımasını efsunlu cümleler ile birleştirerek, gerekli olan büyü uygulamasının başarılı olmasını sağlar. Medyum hocalar, çoğu zaman aşk ile alakalı konularda kırmızı, bağlama gibi konularda beyaz mum kullanılır. Ancak, süryani büyüsünün bağlama konusunda papaz ve canbar büyüleri gibi daha etkili alternatifleri olduğunu unutmamak gerekir. Hangi malzeme kullanılırsa kullanılsın, bu büyünün bazı konularda daha iyi alternatifi varsa, o büyü türünü kullanmak en iyi sonucu verecektir. Zaten medyum hocalar da bunun farkında olarak hareket etmektedir.

Büyü uygulamalarında malzeme kullanımı daha ilk çağlardan beri yaygın olan bir durumdur. Medyumlar, özellikle kendi nefes güçlerini katlayabilecek ve sembolik şekilde büyünün amacı ile eşleşebilecek büyülerde malzeme kullanır. Örneğin, bir büyüde düğüm kullanılıyorsa, bir kişinin basireti bağlanabilir veya tam tersi iki kişi arasında aşk çalışması yapılabilir. Süryani büyüsünde de bu tarz uygulamalara zaman zaman rastlamak mümkündür.

Medyum hocalar, hangi malzemenin kullanılması gerektiğine kendileri karar verir. Bazen tam zıt büyü türlerinde bile aynı malzemeye ihtiyaç duyulabileceği için, bu ilim düşünüldüğünden daha da karmaşıktır. Bu yüzden, büyü konusundaki her şey, işinin ehli bir medyum hocaya bırakılmalıdır.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir