Birbirinden Soğutma Büyüsü

Medyum hocalar, büyü yapmak ve bu ilme sahip olabilmek için uzun yıllar boyunca çalışırlar. Hangi alanda olursa olsun, ister aşk büyüsü, ister soğutma büyüsü yapılsın, en basitinden en karmaşığına kadar, mutlak bir bilgi birikimine ihtiyaç duyulur.

Büyüler, hiçbir zaman tek taraflı olarak gerçekleştirilemez. Sadece büyücü hocanın nefes gücü, bir büyünün gerçekleşmesi için yeterli değildir. Eğer sadece nefes gücü ile büyü yapılabiliyor olsaydı, günümüzde pek çok kişi kendi kendine büyü yapabilirdi.

Nefes gücü, büyünün tutması için gerekli olan bir şey olsa da, ondan daha ötede, bilgi birikimi ve kullanılacak yöntemler bulunur. Medyum hocalar, bir soğutma büyüsü yaparken, ismini bile bilmediğimiz pek çok ilim ile incelemede bulunur. Kişilerin durumu incelenir, olaylar analiz edilir ve medyum hoca, tecrübesine göre uygun olan yöntemi belirler.

Bu çalışmaları yapabilecek olan tek kişi, bilgisi ve nefes gücünü birleştirebilen medyum hocadır. Sadece bilgi ile veya sadece nefes gücü ile soğutma büyüsü yapılamaz. Ayrıca, bilginin gizli kalması gerektiği için, medyum hocalar sadece el verme yöntemi ile, öğrencilerine büyü yöntemlerini anlatır. Özellikle hassas olan bu konu nedeniyle, internette veya başka bir kaynakta yer alan soğutma büyüsü yönteminin bir geçerliliği bulunmamaktadır.

Medyum hocalar bilgiyi her zaman gizlerler. Bu sayede kötü niyetli insanlar büyüye ulaşamaz ve herhangi bir çalışma yapamaz. Sadece medyum hocaların elde edebileceği soğutma büyüsü yöntemleri, yılların verdiği tecrübeyle ve uzun süre boyunca çalışmanın getirdiği nefes gücüyle birleşerek etkili sonuçlar elde edilebilecek çalışmalara dönüşür.

Tüm bu sebeplerden dolayı, medyum hocalara başvurmadan, kendi başınıza, hangi kaynaktan öğrenmiş olursanız olun, soğutma büyüsü yapabilmeniz mümkün değildir. Sadece soğutma büyüsü değil, hiçbir diğer büyü de evde yapılamamaktadır.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir